Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda İngiltere Aile Birleşimi Sınavına Hazırlanın

İngiltere A1 Vize Kursu IELTS Life Skills

Alanında uzman öğretmenlerimizle İngilizce A1 Aile Birleşimi sınavına hazırlanabilir, sınava katılarak başarı elde edebilirsiniz. DDM danışmanlığında sınav başvurunuzu gerçekleştirerek bu ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için Bağdat Caddesi şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

IELTS Life Skills A1 Sınavı Nedir?

İngiltere Aile Birleşimi vizesi başvuru sahibinin, İngiltere’de süresiz oturumu bulunan ya da İngiltere vatandaşı olan bir kişi ile evlenmesi sonucunda, hali hazırda İngiltere’de yaşayan eşinin yanına yerleşebilmesi için başvurması gereken vize türüdür.

Türkiye’den yapılacak vize başvurularında öncelikli koşul başvuru sahiplerinin 18 yaşını doldurması ve A1 seviyesi yani başlangıç düzeyinde İngilizce sınavına katılarak başarılı olduğunu gösteren sınav sonuç sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Bunların dışında eşlerin evliliklerinin gerçek olduğunu, Türkiye’den gidecek olan eşin İngiltere’de hiçbir yardıma ihtiyacı olmadan yaşayabileceğini, İngiltere’deki eşin maddi açıdan yeterli olduğunu ve eşine bakabilecek finansal güce sahip olduğunu ibraz etmesi gerekmektedir.