Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda TOEIC'e Hazırlanın.

TOEIC Kursu Sınav Hazırlık Eğitimi Ders Fiyatları

TOEIC, (Test Of English for International Communication) sınavına yönelik en fazla 6 katılımcıdan oluşan grup dersleri ve bireysel hazırlık eğitimleri ile kurs sürecinden kayıt işlemlerine kadar her konuda öğrencilerimize profosyonel destek vermekteyiz. TOEIC Kursu 10 veya 12 kişilik gruplarda yürütülen genel dil eğitiminin aksine, kalabalık olmayan gruplarda kişilerin bireysel dil becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Bu nedenle kesinlikle kalabalık gruplar oluşturulmaz.

Bir gruptaki katılımcıların dil beceri düzeyinin homojen olması esastır ve gruplar seviye tespit sınavı sonucunda oluşturulur. Her katılımcı ayrı ayrı sınava tabi tutulur. TOEIC hazırlıkta öncelikle reading bölümündeki sorulara yönelik ileri düzey gramer tekrarı yapılır. Gramerin yanı sıra kelime hazinesi arttırıcı çalışmalar ile okuma tekniklerini geliştirici çalışmalar yapılır.

Listening bölümü için dinleme alışkanlığınızı arttırıcı çalışmalar ile karşılaşılması muhtemel kavram ve konular üzerine çalışmalar yapılır. Bu çalışmalara ek olarak düzenli deneme testleri yapılır ve katılımcının gelişme süreci izlenir. İstek üzerine birebir ya da 2 veya 3 kişilik gruplar da oluşturulabilir.

17 yıllık tecrübemiz ve akademik başarısı tescilli eğitmenlerimiz ile sizleri istediğiniz skora götürecek programı hazırlamaktayız. Programda kullanılacak materyaller DDM tarafından katılımcılara ücretsiz olarak verilmektedir.

Neden TOEIC Sınavı veTürkiye'de Test Düzenleyen Kurumlar

TOEIC (The Test of English for International Communication sınavı), ETS’nin uluslararası platformda çalışan insanların iş İngilizcesi için geliştirdiği ve günlük yaşamda İngilizce’yi kullanıp kullanamadıklarını ölçen sınavdır.

Her yıl 60’dan fazla ülkede, 3 milyondan fazla kişi ve binlerce uluslararası kurum tarafından kullanılmaktadır. Türkiye’de birçok saygın firma iş başvurularında ve personellerinin seviyelerini belirlemek için bu hizmetten yararlanmaktadır.

İstanbul Temsilcisi STE’ye (0212) 296 27 29 nolu telefondan ya da Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşabilirler.

Ankara, TOEIC Temsilcisi TOBB ETU-Türk Amerikan Derneği.

TOBB ETU’nun TOEIC’in Ankara Temsilcisine (0312) 426 37 27 / 426 26 44 telefondan ulaşabilirler.

İzmir Ekonomi Üniversitesi ve The English Academy İzmir’de test merkezi olarak yetkilidir. Sınava girmek isteyen adaylar (0232) 446 25 20 nolu telefondan kurumla irtibata geçebilirler.

Bursa ve çevresinden TOEIC sınavına girmek isteyen adaylar AkademiNet ile irtibat kurabilirler. Telefon: (0224) 225 52 82

Antalya’dan sınava girmek isteyen adayların Birge ile irtibat kurmaları gerekmektedir. Telefon: (0242) 244 85 38

Gaziantep ve çevresinden sınavına girmek isteyen adayların Ardemsoft ile irtibat kurmaları gerekmektedir. Telefon: (0342) 220 25 00

Kayseri'den TOEIC sınavına girmek isteyen adayların Melikşah Üniversitesi ile irtibat kurmaları gerekmektedir. Telefon: (0352) 207 73 44

Aydın ve çevresinden sınava girmek isteyen adayların Ezgi Bilgisayar ile irtibat kurmaları gerekmektedir. Telefon: (0256) 312 82 83