Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda CELI veya CILS Sınavına Hazırlanın.

CILS ve CELI Sınavı Hazırlık Kursunun İçeriği

CILS veya CELI sınavına yönelik eğitimlerimiz gireceğiniz A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerine uygun olarak hazırlanmaktadır. CILS ve CELI özel derslerin içeriği Genel İtalyanca, dil bilgisi, gramer tekrarı, kelime bilgisi, okuma,yazma,konuşma ve dinleme etütleri bu eğitimlerin yanısıra sınav tekniği içermektedir. Eğitimler Türk ve İtalyan öğretmenlerimiz tarafından düzenlenmektedir.

CILS ve CELI Kurs Sistemi

CILS ve CELI hazırlık eğitimleri birebir özel dersler şeklinde düzenlenmektedir. Eğitimler yapılacak olan seviye belirleme sınavı sonrasında sınavında hedefiniz olan diploma seviyesine ulaşmanız için özel olarak hazırlanır. Kursun süresi STS sınavı sonrasında belirlenir ve işlenecek toplam ders saati ve eğitim içeriği öğrencimizle paylaşılır.

Eğitimlerin gün ve saatleri öğrencimizin belirleyeceği bir program doğrultusunda hazırlanır ve dersler haftalık olarak revize edilebilir. Dersler minimum 2 saat olarak yapılmaktadır. 1 saat ders süresi 50 dakikadır. Haftalık ders saati öğrencinin İtalyanca bilgisi, sınava girmesi gereken seviye ve süreye göre normal veya yoğunlaştırılabilir.